Intencje mszalne
24.03. Niedziela
7.00
1. + Jerzy Stępień w 5 r. śm.
2. + Alicja Nowak (od kuzynki Marty z rodziną) – greg. - ks. Konrad Fedorowski
3. + Wiesław Motylski (od Janusza Mianowskiego z rodziną) – greg. - ks. Jarosław Niściur
9.00
1. + Kazimierz Tęcza w 4 r. śm., jego rodziców i teściów
2. + Andrzej Kosobucki w 1 r. śm.
3. + Alicja i Stanisław Lis w 1 r. śm. Alicji
11.30
1. Za parafian
2. + Tadeusz Bździkot w kolejną rocznicę śmierci
3. + Anna, Józef, Jan Dec
4. + Józef Puzio i jego rodziców
5. + Agnieszka Dul (od rodziny Jagodzińskich z Raniżowa) - greg. - ks. Roman Janiec
15.00
1. + Józefa Gaweł w 3 r. śm.
16.00
Gorzkie Żale
16.45
1. + Józefa (k) Sondej w 12 r. śm.; Franciszek Sondej w 11 r. śm.
2. + Marian Sala (od Marii i Jana Twardowskich) - greg. - ks. Tomasz Zdyb
25.03. Poniedziałek
7.00
1. + Janina Janusz (od rodziny Majdów z Gwoźnicy)
2. + Anna Stec (od rodziny Dulów z Woli Raniżowskiej)
3. + Wiesław Motylski (od rodziny Grochalów) – greg. - ks. Jarosław Nieściur
17.00
1. + Maria Rembisz (od rodziny Bembenków z Sokołowa)
2. + Tadeusz Baran (od rodziny Chmiel)
3. + Marian Sala (od Zdzisława Kolany z rodziną) - greg. - ks. Tomasz Zdyb
4. + Agnieszka Dul (od Koła Gospodyń Wiejskich w Stniszewskim) - greg. - ks. Roman Janiec
5. + Alicja Nowak (od kuzynki Małgorzaty Chmielowskiej z rodziną) – greg. - ks. Konrad Fedorowski
26.03. Wtorek
7.00
1. + Janina Janusz (od Anny i Romana Borawiak z rodziną)
2. + Anna Stec (od uczniów z Zielonki)
3. + Zofia Piekarz (od członkiń Róży pw. Ducha Świętego)
4. + Wiesław Motylski (od właścicieli firmy PRIME-AUTO) – greg. - ks. Jarosław Nieściur
17.00
1. + Tadeusz Baran (od rodziny Potockich i Sondejów)
2. + Maria Rembisz (od Barbary i Józefa Sączawów)
3. + Zofia i Marcin Kolano
4. + Marian Sala (od Teresy Sondej z rodziną) - greg. - ks. Tomasz Zdyb
5. + Agnieszka Dul (od Małgorzaty Zimniok z rodziną) - greg. - ks. Roman Janiec
6. + Alicja Nowak (od kuzynki Moniki Nowak) – greg. - ks. Konrad Fedorowski
27.03. Środa
7.00
1. + Janina Janusz (od Edwarda i Anny Kasica z rodziną)
2. + Anna Stec (od Dominika Dziura)
3. + Zofia Piekarz (od Marii Kurdziel z rodziną)
4. + Wiesław Motylski (od Renaty Kasicy) – greg. - ks. Jarosław Nieściur
17.00
1. + Tadeusz Kusy
2. + Tadeusz Baran (od Tadeusza Rodzeń z rodziną)
3. + Maria Rembisz (od rodziny Małków i Steców)
4. + Marian Sala (od Anny Mierzwy z rodziną) - greg. - ks. Tomasz Zdyb
5. + Agnieszka Dul (od Anny i Sławomira Dulów z dziećmi) - greg. - ks. Roman Janiec
6. + Alicja Nowak (od kuzyna Rafała z Elżbietą) – greg. - ks. Konrad Fedorowski
28.03.
Wielki Czwartek
18.00
1. Dziękczynna w intencji księży pracujących w naszej parafii z prośbą o Boże Błogosławieństwo w posłudze duszpasterskiej
2. W intencji ks. Dominika Chmielewskiego z prośbą o Boże Błogosławieństwo w posłudze duszpasterskiej
3. O łaskę zdrowia dla osoby Bogu wiadomej
4. + Marian Sala (od Stanisława Ofiary) - greg. - ks. Tomasz Zdyb
5. + Agnieszka Dul (od Janiny i Franciszka Dulów) - greg. - ks. Roman Janiec
6. + Alicja Nowak (od kuzyna Rafała z Elżbietą) – greg. - ks. Konrad Fedorowski
7. + Wiesław Motylski (od rodziny Rzucidłów) – greg. - ks. Jarosław Nieściur
29.03.
Wielki Piątek
15.00
Droga Krzyżowa ulicami Raniżowa
19.00
Nabożeństwo Męki Pańskiej
30.03.
Wielka Sobota
19.00
Liturgia Wigilii Paschalnej
1. + Ks. Aureliusz Puzio
2. + Katarzyna, Józef Nieduży
3. + Marian Sala (od Jana i Józefy Małków) - greg. - ks. Tomasz Zdyb
4. + Agnieszka Dul (od Emilii Antonyk ze Słociny) - greg. - ks. Roman Janiec
5. + Alicja Nowak (od kuzyna Jakuba Nowaka) – greg. - ks. Konrad Fedorowski
6. + Wiesław Motylski (od Doroty Mazur) – greg. - ks. Jarosław Nieściur