Dane parafialne

Parafia Rzymsko - Katolicka
Wniebowzięcia NMP

ul. Grunwaldzka 32
36 - 130 Raniżów
tel. (17)2285010
Numer konta
14915910492002100011400001

Szukaj na stronie

Intencje mszalne

5.02 Niedziela

7.00

1. + Paweł Sudoł w kolejną rocznicę śmierci

2. + Maria Bździkot w 6 r. śm

9.00

1. + Piotr Sondej w 6 r. śm i zmarłych z rodziny Sondej

2. + Jadwiga Sondej w 9 r. śm i męża Bronisław

3. + Józef Piekarz (od siostry z rodziną) - greg. - ks. Denis Flick

11.30

1. Dziękczynna w intencji członkiń Róży Ofiarowania Pańskiego z prośbą o zdrowie i Boże Błogosławieństwo dla członkiń i ich rodzin oraz życie wieczne dla zmarłych z Róży

2. + Władysław, Zofia, Stefan, Piotr Paprockich w rocznicę śmierci Władysława

3. + Paweł Kusy w 12 r. śm

4. + Tadeusz Gut (od rodziców dzieci z Niepublicznego Przedszkola Ognisko w Raniżowie)

5. Dziękczynna w intencji Czesławy w 80 r urodzin z prośbą o zdrowie, Boże Błogosławieństwo i potrzebne łaski na dalsze lata życia

15.00

1. Za parafian

17.00

1. + Jolanta Lis (od Anny Bembenek z rodziną)

6.02Poniedziałek

7.00

1. + Józef Andrysiewicz (od Mariana Wiącek z rodziną)

2. + Władysław Gola (od Anastazji i Mieczysława Seremet)

17.00

1. + Jolanta Lis (od rodziny Margańskich)

2. + Franciszka Panek (od uczestników pogrzebu)

3. O światło Ducha Świętego, dary i charyzmaty. Boże Błogosławieństwo, opiekę Maryi dla osoby Bogu wiadomej

4. + Tadeusz Sondej (od koleżanek i kolegów z dworca autobusowego w Rzeszowie) - greg. - ks. Tomasz Zdyb

5. + Józef Piekarz (od syna Andrzeja) - greg. - ks. Denis Flick

6. + Adam Rodzeń – greg. - ks. Jarosław Nieściur

7.02 Wtorek

7.00

1. + Józef Andrysiewicz (od Józefa i Marii Ozga)

2. + Władysław Gola (od Katarzyny i Krzysztofa Stec)

3. + Władysław Bździkot (od Ewy i Ryszarda Rembisz)

17.00

1. + Stanisław Stopyra (od kolegów z pracy Stanisława Krauza)

2. + Jolanta Lis (od rodziny Bąk)

3. + Franciszka Panek (od uczestników pogrzebu)

4. Dziękczynna w intencji Kręgu Rodzin z prośbą o Boże Błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i potrzebne łaski

5. + Tadeusz Sondej (od koleżanek i kolegów z dworca autobusowego w Rzeszowie) - greg. - ks. Tomasz Zdyb

6. + Józef Piekarz (od wnuczki Joanny z Dominikiem) - greg. - ks. Denis Flick

7. + Adam Rodzeń – greg. - ks. Jarosław Nieściur

8.02 Środa

7.00

1. + Józef Andrysiewicz (od Beaty i Henryka Gut)

2. + Władysław Gola (od Krystyny i Wojciecha Poczekajło)

3. + Władysław Bździkot (od Dawida Rembisz)

17.00

1. + Stanisław Stopyra (od rodziny Dec i Gumieniak z Górna)

2. + Władysława Cebula (od sąsiadów Kwaśników)

3. + Jolanta Lis (od Renaty i Zbigniewa Bąk)

4. + Tadeusz Sondej (od koleżanek i kolegów z dworca autobusowego w Rzeszowie) - greg. - ks. Tomasz Zdyb

5. + Józef Piekarz (od wnuczki s. Anny i ss. Michalitek z Jasła) - greg. - ks. Denis Flick

6. + Adam Rodzeń – greg. - ks. Jarosław Nieściur

9.02 Czwartek

7.00

1. + Józef Andrysiewicz (od rodziny Sałków)

2. + Władysław Gola (od Tadeusza Adamczyk)

3. + Władysław Bździkot (od Marii, Barbary, Jana Puzio)

17.00

1. + Stanisław Stopyra (od Wandy i Romana Sondej z Kolbuszowej)

2. + Władysława Cebula (od rodziny Bombów i Bogusława Malec)

3. + Jolanta Lis (od kuzynki Barbary Wilczyńskiej z rodziną)

4. + Tadeusz Sondej (od rodziny Koców z Bielawy) - greg. - ks. Tomasz Zdyb

5. + Józef Piekarz (od Grażyny i Janusza Gibadłów) - greg. - ks. Denis Flick

6. + Adam Rodzeń – greg. - ks. Jarosław Nieściur

10.02 Piątek

7.00

1. + Józef Andrysiewicz (od rodziny Cabaj)

2. + Władysław Gola (od Bronisława Partyka)

17.00

1. + Władysława Cebula (od Krystyny i Edwarda z żoną)

2. + Jolanta Lis (od byłych uczennic z Nowego Borku)

3. O świętość życia dla kapłanów i osób modlących się za nich w Apostolacie Margaretka

4. + Tadeusz Sondej (od Edyty i Stanisława Szotów) - greg. - ks. Tomasz Zdyb

5. + Józef Piekarz (od wnucząt Wiktorii i Kacpra) - greg. - ks. Denis Flick

6. + Adam Rodzeń – greg. - ks. Jarosław Nieściur

11.02 Sobota

7.00

1. + Józef Andrysiewicz (od uczestników pogrzebu)

2. + Władysław Gola (od Barbary i Leszka Kochanowicz)

3. + Władysław Bździkot (od sąsiadów Małysków)

17.00

1. + Stanisław Stopyra (od rodziny Winiarskich)

2. + Władysława Cebula (od Danuty i Mariana Fila)

3. + Jolanta Lis (od rodziny Majdańskich)

4. + Tadeusz Sondej (od rodziny Sondejów) - greg. - ks. Tomasz Zdyb

5. + Józef Piekarz (od Marii Gibadło z rodziną) - greg. - ks. Denis Flick

6. + Adam Rodzeń – greg. - ks. Jarosław Nieściur