Przyjdź na spotkanie!

Jeśli czujesz się samotny lub chcesz pomóc samotnym, przyjdź na spotkanie!

W związku z cyklem spotkań młodych odbywających się w domu parafialnym, serdecznie zapraszamy wszystkich młodych ze szkół średnich, studentów oraz osoby pracujące, by porozmawiać o samotności. Będziemy się zastanawiać czy jest ona powołaniem, czy komuś jest pisane życie w samotności. Jeśli chcesz podzielić się swoimi doświadczeniami lub spostrzeżeniami, to jesteś mile widziany, 28 stycznia o godz. 18.30 w domu parafialnym w Raniżowie.

Spotkania odbywają się co dwa tygodnie w sobotę. Ostatnio wspólnie dzieliliśmy się opłatkiem i spożywaliśmy symboliczną wigilię. Ponadto zastanawialiśmy się nad symbolem Gwiazdy Betlejemskiej, jak powstała i w jaki sposób doprowadziła trzech króli do miejsca narodzin Jezusa. W przyszłości chcemy podjąć się tematów związanych z miłością, narzeczeństwem, aborcją, in vitro, współżyciem i innymi problemami, z którymi boryka się młodzież. Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje.

Spotkaniom przewodniczy ks. Proboszcz Bogdan Piekut, rozmawiamy przy herbatce i ciastku.