W Poszukiwaniu Szczęścia- X Piesza Pielgrzymka Raniżów – Leżajsk 2019

W sobotę 8 czerwca w Wigilię Zesłania Ducha Św. pod hasłem „W Poszukiwaniu Szczęścia”, odbyła się 10-ta - jubileuszowa pielgrzymka do Matki Bożej Pocieszenia w Leżajsku. Tak to już 10 lat. Te jednodniowe rekolekcje w drodze - w tym roku w wyjątkowo gorącej aurze - stanowiły zarówno zapowiedź jak i bezpośrednie przygotowanie do Misji parafialnych z tym samym motywem przewodnim. Jak co roku zanosiliśmy nasze intencje do  Maryi pragnąc ofiarować Jej nasz trud, dziękować i prosić. W tym roku przede wszystkim prosiliśmy o zesłanie Ducha Św. i jego mocy na Księży Misjonarzy, Duszpasterzy naszej parafii, jak i na całą parafię oraz o owocne przeżycie tego świętego czasu ćwiczeń duchowych. Grupa liczyła ok. 350 osób. Opiekę duchową sprawowało trzech kapłanów: Ksiądz Proboszcz , Ks. Dominik i Ks. Konrad. Po dotarciu do Sanktuarium MB Leżajskiej był czas na prywatną modlitwę przed cudownym obrazem. O godz. 18 uczestniczyliśmy we Mszy Świętej Wigilii Zesłania Ducha Świętego, która była uwieńczeniem naszego pielgrzymowania. Dziękujemy wszystkim uczestnikom i organizatorom tegorocznej pielgrzymki.