Dane parafialne

Parafia Rzymsko - Katolicka
Wniebowzięcia NMP

ul. Grunwaldzka 32
36 - 130 Raniżów
tel. (17)2285010
Numer konta
14915910492002100011400001

Szukaj na stronie

Ferie z Bogiem 2022

Ferie zimowe to czas odpoczynku i regeneracji sił przed kolejnym semestrem. Z tej okazji dzieci i młodzież z naszej parafii (ministranci i scholanki ) w dniach 21-26 lutego wraz z opiekunami wyjechali do Zakopanego, gdzie każdego dnia uczestniczyli we Mszy Świętej, uczyli się jazdy na nartach lub szlifowali zdobyte już umiejętności. Śnieżny labirynt, Gubałówka, Spacer po Krupówkach, Podwodny świat, kulig to tylko niektóre z atrakcji, które towarzyszyły uczestnikom wyjazdu. Na zakończenie każdego dnia dzieci świetnie bawiły się na pogodnych wieczorach, podczas których nie zabrakło wspólnych zabaw, śpiewów, tańców i oczywiście dobrego humoru. W drodze powrotnej do domu zwiedziliśmy Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania tego wspaniałego wyjazdu, w sposób szczególny ks. Proboszczowi, ks. Krzysztofowi , Panu Wójtowi Gminy Raniżów, Panu Ryszardowi Rembisz oraz opiekunom: Pani katechetce Katarzynie Kołodziej, Agacie Wilczyńskiej, Panom opiekunom: Krzysztofowi Preisnerowi oraz Andrzejowi Żyła i animatorom .

zobacz zdjęcia

Liturgia na dziś

Statystyka odwiedzin

Dzisiaj 40

W tym tygodniu 1428

W tym miesiącu 569

Ogółem 959857