Rodacy

Siostry i księża pochodzący z parafii Raniżów:

pralatKs. Józef Łasica pochodzi z Posuch par. Raniżów. Kapłan diec. Rzeszowskiej. Obecnie emeryt, rezydent w parafii Raniżów.

Ks. Potocki Józef - pochodzi z Raniżowa. Kapłan diec. Świdnickiej. Obecnie od 2007 roku emeryt.

ks. konefalKs. Konefał Józef - Pochodzi z parafi Raniżów. Kapłan diec. Sandomierskiej. Przez wiele lat proboszcz par. Dzikowiec. Obecnie od 2010 roku emeryt.

ks Wladyslaw NowakKs. Nowak Władysław - Pochodzi z par. Raniżów. Obecnie pracuje w diec. Warmińskiej.

k stanislawo. Czarnecki Stanisław SJ - Ur. 27 stycznia 1967 r. w Stalowej Woli. Obecnie pracuje w sanktuarium NSPJ w Chicago.

k kochanowicz piotro. Kochanowicz Piotr - Pochodzi z par. Raniżów. Pracuje w sanktuarium NSPJ w Chicago.

xkochanowiczKs. Kochanowicz Krzysztof - Pochodzi z par. Raniżów. Kapłan diec. rzeszowskiej.

ks. pirog jacekKs. Piróg Jacek - Pochodzi z par. Raniżów, Stanszewskie. Kapłan diec. Rzeszowskiej.

puzioKs. Puzio Stanisław - Pochodzi z par. Raniżów, Zielonka. Kapłan diec. Sandomierskiej. Obecnie pracuje we Włoszech.

Ks. Rosół Stanisław - Pochodzi z par. Raniżów, Zielonka. Kapłan diec. szczecińsko-kamieńskiej.

Tadeoo. Brzuszek Tadeusz - Pochodzi z par. Raniżów, Zielonka. Obecnie misjonarz pracuje w Paragwaju.

Ks. Marut Teodor - Pochodzi z par. Raniżów, Poręby Wolskie. Obecnie emeryt w diec. Przemyskiej.

ozga tadeuszKs. Ozga Tadeusz - Pochodzi z par. Raniżów, Poręby Wolskie. Obecnie kapłan diec. Przemyskiej.

ks. Stanislaw Ozga,Ks. Ozga Stanisław - Pochodzi z par. Raniżów, Poręby Wolskie. Obecnie kapłan diec. Przemyskiej.

Jozef ozgaKs. Ozga Józef - Pochodzi z par. Raniżów, Poręby Wolskie. Obecnie kapłan diec. Rzeszowskiej.

ozgao. Grzegorz Ozga - Pochodzi z par. Raniżów, Poręby Wolskie. Misionarz Matki Bożej La Salette. Po maturze 1995 wstąpił do Seminarium Misjonarzy Saletynów w Krakowie. Pierwszą placówką była parafia saletynów w Warszawie w latach 2002 - 2006. Tu szczególnie zajmował się młodzieżą, oraz uczył religii w szkole podstawowej i przedszkolu. Od 2007 do 2010 był wychowawcą w nowicjacie Misjonarzy Saletynów w Dębowcu. W tym czasie skończył w Krakowie szkołę wychowawców seminaryjnych. Od 2010 pracuje w parafi Matki Bożej Saletyńskiej w Rzeszowie. Jest katechetą i kapelanem klubu sportowego Stal-Rzeszów.

s. Natalia (Joanna)s. Natalia (Joanna) Ozga - obecnie przebywa na placówce w Wasilkowie

Księża rodacy - nieżyjący

1. Ks. Raniżewski Jan

2. Ks. Borawiak Władysław